XXXII Niedziela Zwykła 10 listopada 2019

1.Dziś w całym Kościele przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

2.Jutro nasze narodowe święto. O 10.00 dodatkowa Msza św. w intencji Ojczyzny.  Podczas wymienianek modlić się będziemy za wszystkich, którzy oddali życie w jej obronie.

3.W środę przypada nasza parafialna uroczystość ku czci Pierwszych Polskich Męczenników. Suma odpustowa o 18.30. Odprawi ją i homilię wygłosi ks. Wojciech Nogalski, proboszcz parafii pw. Chrystusa Najwyższego Kapłana w Poznaniu.

4.Msza św. w intencji parafian zmarłych od ubiegłorocznego odpustu w czwartek o godzinie 18.30. Zapraszam rodziny, sąsiadów,  przyjaciół.

5.Dotknęła nas kolejna awaria – tym razem instalacji kanalizacyjnej. W związku z tym czekają nas pewne niedogodności (oprócz nieprzyjemnych zapachów w kościele) – po odpuście instalatorzy przystąpią do rozkuwania posadzki w korytarzu do salek, co ograniczy m.in. dostęp do biblioteki i toalety.

6.W minionym tygodniu zmarł długoletni kościelny naszej parafii, śp. Wojciech Rybacki. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….

Niedziela, XXXIII Tydzień zwykły
Rok C, I