II Niedziela Zwykła 17 stycznia 2021

1.Z prośbą o pomoc zwrócili się do naszej parafii ojciec i opiekunowie czternastoletniego Kamila, mieszkającego na terenie parafii p.w. św. Stanisława Kostki, chorego na autyzm i epilepsję. Każda pomoc jest potrzebna by kontynuować rehabilitację. Po Mszy św. można złożyć datki na ten cel.

2.Jutro rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; pamiętajmy o tej sprawie także w naszych prywatnych modlitwach.

3.Ze względu na pandemię nie ma w tym roku odwiedzin duszpasterskich w tradycyjnej formie. Natomiast w dni powszednie stycznia odprawiamy Msze św. w  intencji mieszkańców poszczególnych ulic i bloków:

- w poniedziałek, 18 stycznia, Msza św. w intencji Parafian z Os. Tys. 55 – 62

- we wtorek, 19 stycznia, z Os. Tys. 63 – 66

- w środę, 20 stycznia, z Os. Tys. 70

- w czwartek, 21 stycznia,  z Os. Tys. 71

- w piątek, 22 stycznia, z Os. Tys. 72

- w przyszły poniedziałek, 25 stycznia zapraszamy wszystkich, którzy formalnie nie należą do naszej parafii, ale uczestniczą we Mszach św. w naszym kościele.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tych Mszach świętych!

4.W przyszłą niedzielę będzie można wesprzeć nasze diecezjalne radio Emaus.

5.W minionym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Kazimierz Perz z nr. 58. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Niedziela, III Tydzień zwykły
Rok B, I