XXXII Niedziela Zwykła 11 listopada 2018

1. Dziś nasze narodowe święto. Pamiętajmy o Ojczyźnie także w naszych prywatnych modlitwach. Podczas dzisiejszych wymienianek modlić się będziemy za wszystkich, którzy oddali życie w obronie Ojczyzny.

2. Także dziś w całym Kościele przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

3. Jutro nie będzie czynne Biuro Parafialne.

4. We wtorek przypada nasza parafialna uroczystość ku czci Pierwszych Polskich Męczenników. Suma odpustowa o 18.30. Odprawi ją i homilię wygłosi ks. Krzysztof  Skowroński, proboszcz parafii pw. Św. Stanisława Kostki w Poznaniu.

5. Msza św. w intencji parafian zmarłych od ubiegłorocznego odpustu w środę o godzinie 18.30. Zapraszam rodziny, sąsiadów,  przyjaciół.

6. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w czwartek o 20.00.

Poniedziałek, XXXIII Tydzień zwykły
Dzień Powszedni